pergamen

Potraviny / Tekutiny


images/sites/telo/potraviny--tekutiny/1.png

Tyto doporučení jsou pro zdravé a pokud jimi nejste a chcete svůj stav napravit nebo vylepšit, vzhůru do toho - krok po kroku a nezapomínejte si vše k sobě přizpůsobit.

Nejdříve je základ: žádný bílý cukr (pouze třtinový a med), žádné trvanlivé potraviny (hlavně trvanlivé mléko), nízkotučné potraviny i tekutiny označené light, bílá mouka (výjimka je u žitné) a žádné kuřecí maso (může být pokud je od vajíčka a tudíž kuřátka chováno v domácích podmínkách, tzn. neplatí velkošílenosti a rovněž neplatí dokrm) a ani ve výrobcích. Pokud se dodrží pouze tento základ, výsledky jsou mimořádné. Vyšší level je úprava alkoholu a to tkví v tom, že svou pozornost upnete pouze na slivovici, vodku, bylinné likéry, portské, gin, absint a to v rozumném množství. Královský alkohol vždy byl a navždy zůstane Červené víno (2dcl denně), jeho rozsah léčivých účinků na lidské tělo je nezměrný. V případě, že červené víno Vám dělá těžko, těžké nohy a jiné problémy, máte bohužel s největší pravděpodobností nemoc zvanou Candida albicans, tedy kandidózu. Začněte si dávat vína na dno skleničky a nařeďte vodou.

Tyto rady jsou uvedeny pro "zdravé" a pokud máte od lékaře stanovenou určitou diagnózu, musíte se podle toho zachovat.

Máte-li jakýkoli problém, je potřeba to řešit a nečekat, že sám odejde. Udělejte pro sebe o jeden krok více než je základ. 

 

Další informace připravujeme.


DARNES dragon
pergamen